איך עושים החזר מס?

איך עושים החזר מס

רוצים לבדוק החזרי מס? כל הטיפים!

היינו רוצים לחיות במדינה שבה הכול היה פשוט ולא היה צורך ללכת אל אלף ואחד גורמים בשביל לסגור את המרפסת. אך מה לעשות אנחנו חיים במדינה שבה הבירוקרטיה חוגגת ובשביל לעשות כל דבר אנחנו צריכים למלא אלף ואחד טפסים. פעמים רבות בגלל שהבירוקרטיה היא כל כך רצינית אנו מגלים כי אנו מפסידים כסף רב וזה גורם לנו לאינספור צרות ובעיות.

זה נכון כאשר אנחנו מדברים על חוקי התכנון, על התקנות של משרד הפנים, על חוקי התנועה אך זה הכי נכון כאשר אנחנו מדברים על חוקי המס. רוב האנשים לא יודעים זאת אך אם אתם שכירים מאוד יכול להיות שאתם זכאים לקבל החזר מס שבע שנים אחורה. אם אתם שואלים איך עושים החזר מס אנו חייבים לציין כי לא כדאי לבצע זאת לבד אלא עם מנהל או מנהלת חשבונות צמודים אשר ילוו אתכם בתהליך וימלאו לכם את המסמכים בצורה הטובה ביותר.

 

ביזפיי שאלות ותשובות

 

האם לא הגיע הזמן לבצע רפורמה בתחום של החזרי המס?

משום מה במדינת ישראל קצת שכחנו שהמדינה נועדה לשרת את האזרח ולא האזרח את המדינה. כך אנחנו יכולים לשאול מדוע רשויות המס מערימות כאלו קשיים על קבלה של החזרי מס והאם לא הגיעה הזמן לשנות את המצב הזה מן הקצה אל הקצה? האם זה כל כך קשה ליצור היום מערכת אשר תחשב באופן אוטומטי שבע שנים אחורה ותראה האם אנו זכאים להחזר או לא? הרי אם תוקם מערכת כזאת היא גם תוכל לחשב האם אזרח חייב כסף למס הכנסה וכך יווצר מצב שבו המדינה משלמת מצד אחד אך מנגד מקבלת כסף רב.

 

אילו תכונות צריכות להיות למנהל חשבונות שאני פונה אליו בשביל החזר מס?

כבר אמרנו במענה לשאלה איך עושים החזר מס שאנו צריכים לפנות אל מנהל חשבונות אשר יגיש לנו את המסמכים וימלא לנו אותם. על רקע זה עולה השאלה איך אבחר את היועץ הטוב ביותר והמקצועי ביותר? אם כן אתם צריכים להבין כי עליכם לשים לב לתכונות של היועץ ולבחון אותן לעומק. בין היתר אתם צריכים לבחון את הידע של היועץ, את המקצועיות שלו והכי חשוב את האמינות שלו.

עליכם לקחת בחשבון שככל שהיועץ יהיה יותר אמין  כמו אצל ביזפי, כך הוא יטפל בכם בצורה יותר טובה וכך אתם תוכלו לסמוך עליו בלב שלם יותר וזהו דבר משמעותי ביותר.

פרויקטים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!