רוצים לבדוק על החזרי מס? כל הפרטים!

איך עושים החזר מס

רוצים לבדוק על החזרי מס?

החזרי מס הוא עניין שמעסיק אנשים רבים, היינו רוצים לחיות במדינה שבה הכול היה פשוט ולא היה צורך ללכת אל אלף ואחד גורמים בשביל לסגור את המרפסת. אך מה לעשות אנחנו חיים במדינה שבה הביורוקרטיה חוגגת ובשביל לעשות כל דבר אנחנו צריכים למלא אלף ואחד טפסים. פעמים רבות בגלל שהביורוקרטיה היא כל כך רצינית אנו מגלים כי אנו מפסידים כסף רב וזה גורם לנו לאינספור צרות ובעיות.

זה נכון כאשר אנחנו מדברים על חוקי התכנון, על התקנות של משרד הפנים, על חוקי התנועה אך זה הכי נכון כאשר אנחנו מדברים על חוקי המס. רוב האנשים לא יודעים זאת אך אם אתם שכירים מאוד יכול להיות שאתם זכאים לקבל החזר מס שבע שנים אחורה. אם אתם שואלים איך עושים החזר מס אנו חייבים לציין כי לא כדאי לבצע זאת לבד אלא עם מנהל או מנהלת חשבונות צמודים אשר ילוו אתכם בתהליך וימלאו לכם את המסמכים בצורה הטובה ביותר.

 

רוצים לבדוק על החזרי מס? כל הפרטים!

האם לא הגיע הזמן לבצע רפורמה בתחום של החזרי המס?

משום מה במדינת ישראל קצת שכחנו שהמדינה נועדה לשרת את האזרח ולא האזרח את המדינה. כך אנחנו יכולים לשאול מדוע רשויות המס מערימות כאלו קשיים על קבלה של החזרי מס והאם לא הגיעה הזמן לשנות את המצב הזה מן הקצה אל הקצה? האם זה כל כך קשה ליצור היום מערכת אשר תחשב באופן אוטומטי שבע שנים אחורה ותראה האם אנו זכאים להחזר או לא? הרי אם תוקם מערכת כזאת היא גם תוכל לחשב האם אזרח חייב כסף למס הכנסה וכך יווצר מצב שבו המדינה משלמת מצד אחד אך מנגד מקבלת כסף רב.

אילו תכונות צריכות להיות למנהל חשבונות שאני פונה אליו בשביל החזר מס?

כבר אמרנו במענה לשאלה איך עושים החזר מס שאנו צריכים לפנות אל מנהל חשבונות אשר יגיש לנו את המסמכים וימלא לנו אותם. על רקע זה עולה השאלה איך אבחר את היועץ הטוב ביותר והמקצועי ביותר? אם כן אתם צריכים להבין כי עליכם לשים לב לתכונות של היועץ ולבחון אותן לעומק. בין היתר אתם צריכים לבחון את הידע של היועץ, את המקצועיות שלו והכי חשוב את האמינות שלו.

עליכם לקחת בחשבון שככל שהיועץ יהיה יותר אמין  כמו אצל ביזפי, כך הוא יטפל בכם בצורה יותר טובה וכך אתם תוכלו לסמוך עליו בלב שלם יותר וזהו דבר משמעותי ביותר.

האם מגיע לכם החזרי מס? אם אתם שכירים כדאי לכם לבדוק

אין אדם בישראל אשר לא רוצה להרוויח עוד קצת כסף. העניין הוא שאי אפשר להתעלם מכך שמחד המשכורות בישראל קפואות ומנגד יוקר המחיה בארץ הוא מאוד גבוה גם ביחס לשכר וגם ביחס לעולם. כך יוצא כי הישראלים נדפקים מכאן ומכאן ואין להם הרבה מה לעשות בנידון. על רקע זה יש לציין כי יש כן דרך אחת להרוויח עוד קצת כסף ובמקרים רבים הרבה כסף וזה באמצעות החזר מס לשכירים.

עליכם לדעת כי המס שלכם מחושב על פי שבע שנים אחורה וזה אומר שאם בשנה אחת הרווחתם הרבה ובשנים אחרות מעט מאוד יכול להיות שאתם זכאים להחזר כספי גדול מן המדינה. זה כמעט סוד ונראה שהמדינה עושה מאמצים בכדי להסתיר את העובדה הזאת אך האמת היא שיש אלפי ישראלים אשר לא מודעים לכך שהם יכולים לקבל מאות, אלפי ועשרות אלפי שקלים מן המדינה וכדאי מאוד לתת את הדעת על כך.

 

רוצים לבדוק על החזרי מס? כל הפרטים!

מדוע לא כדאי להגיש החזר מס לבד?

העניין עם החזר מס לשכירים הוא שרשות המיסים לא מקלה על השכירים ולא מנסה ללכת לקראתם בכדי שהם יקבלו את הכסף שמגיע להם. כך יוצא כי שכירים רבים מגישים את המסמכים ואז יוצא מצב שבו לא רק שהם לא מקבלים את הכסף שמגיע להם אלא שרשות המיסים קובעת שהם חייבים לה כסף, מה שמותר לה לעשות על פי החוק.

אז כיצד ניתן להימנע מהמצב הזה ולהבטיח שלא יקרה מצב שבו בסופו של יום אני אהיה חייב כסף לרשות המס? התשובה היא שכדאי לפנות אל מנהל חשבונות אשר יבצע סימולציה של המצב שלך ועל פיה הוא ידע האם אתה חייב כסף או שמא חייבים לך כסף.

מדוע ניסיון הוא כל כך חשוב בעולם החשבונאות?

כאשר אתם פונים אל מנהל חשבונות אתם צריכים להבטיח כי הוא יהיה הטוב ביותר וזאת בכדי שהוא ייספק לכם את השירות האיכותי והמקצועי ביותר שיש. ככל שהמנהל יהיה יותר טוב כך הסיכוי שלכם לקבל כסף רב יותר הוא גדול יותר ועל כן הנושא הזה חשוב ביותר. אין ספק כי אחד הדברים אשר הכי משפיעים על רמתו של המנהל זה הניסיון שלו וככל שהמנהל הוא יותר מנוסה כך הוא ישרת אתכם בצורה יותר טובה וזהו משהו שכדאי לכם לתת עליו את הדעת אם אתם רוצים לפעול בצורה הטובה ביותר שיש והחכמה ביותר שיש. לפרטים נוספים: 0772318763

ראו גם: החזר מס שלילי | תוך כמה זמן מקבלים החזר מס

פרויקטים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!