פתרון למעסיקים

פיתרון יעיל, מעשי, חוקי ובעיקר חסכוני עבורך!!

תחום עיסוקנו הנו גם מתן הברירה לבעלי עסקים ועצמאים המעסיקים עובדים אך אינם מעוניינים בכל הטרחה המתלווה בהעסקתם.

בעל עסק המעסיק עובדים נאלץ להוציא לכל עובד תלוש שכר ולהפריש ולשלם בגין כל עובד תשלומי מס הכנסה, תנאים סוציאליים (מס בריאות, ביטוח לאומי ופנסיה חובה) וכן הפרשה לקרן פיצויים ודמי הבראה.

לשם כך כבעל עסק הנך נדרש לנהל תיקים ברשויות המס הן במס הכנסה והן בביטוח לאומי ולאחרונה גם בהפרשת קרן פנסיה חובה ולקרן פיצויים.

אנחנו יכולים לחסוך לך את כל הטרחה בכך שתמשיך להעסיק את העובדים שלך אך בפועל הם יהיו עובדים רשומים שלנו.

ביזפיי פתרון למעסיקים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

ביזפיי פתרון למעסיקים

כיצד עובדת השיטה:

אנחנו מציעים לך דרך חדשה וחוקית להיות בעל עסק המעסיק עובדים בשיטת "מיקור חוץ (אאוטסורסינג) הפוכה".

שיטת המיקור – חוץ הפכה לנחלת רבים מהעסקים בארץ. עפ"י שיטה זו חברות ובעלי עסקים פונים לחברות מיקור חוץ על מנת שיגייסו עבורם עובדים עפ"י דרישה.

עובדים אלה נשארים עובדי חב' מיקור חוץ למרות שבפועל הם עובדים אצל אותם חברות ובעלי עסק שהזמינו את שרותיהם.

החברות ובעלי העסק משלמות לחברות מיקור החוץ תשלום אחד כנגד חשבונית מס בגין השרות של אותם עובדים וחברת המיקור חוץ מוציאה תלושי שכר לעובדים כדין.

מאמרים אחרונים

How to Write My Research Paper If you've ever been tasked with the task of writing your research paper you're aware of how daunting it

קרא עוד »
חשבונית מס לשכירים

חשבונית מס לשכירים

חשבונית מס שכיר היא מסמך הכולל את כל המידע הקשור למיסים ולניכויים שמעסיק משלם עבור עובד. חשוב לציין כי מסמך זה אינו כולל את כל

קרא עוד »

חברתנו שיכללה את השיטה ומציעה פתרון זהה לחברות ובעלי עסק אך בשיטה שונה – את העובדים מגייסים בעלי העסק עצמם ומכאן והלאה שיטת המיקור חוץ זהה לחלוטין: העובדים הם עובדי חברתנו לרבות כל יחסי עובד-מעביד, בעלי העסק מעבירים לחברתנו תשלום אחד, כנגד חשבונית מס כדין, בגובה סכום השכר המלא שהעסק היה משלם בעצמו לכלל העובדים בתוספת עמלת ניהול של 5% בלבד + מע"מ.

היתרון העיקרי עפ"י שיטה זו היא שחברתנו משחררת את המעסיקים מיחסי עובד – מעביד על כל המשתמע מכך.

חברתנו בעלת ניסיון רב בתחומה, הוקמה במטרה לתת פתרון להכנסה מקסימלית לעצמאיים, פרילנסרים ולחברות בתחום העסקת עובדים במגוון שירותים. חברתנו מתמחה בפתרונות פיננסיים לשוק הפרטי ולשוק העסקי. החברה מנוהלת על ידי אנשי עסקים מומחים ומנוסים בתחום ומבוקרת ע"י רואה חשבון ועורך דין.

במסגרת השרות אנו מספקים, ללא תמורה, מתן יעוץ משפטי ראשוני בכל הקשור לדיני עבודה.

פתרון למעסיקים
Call Now Button