פרילנסר חשבונית על שמכם

הנהלת חשבונות

מה שחשוב למס הכנסה בנוגע לעבודה שלכם, הוא שאם אתם עצמאיים או פרילנסרים, תגישו חשבוניות תמורת העבודה עליה אתם דורשים תשלום. הבירוקרטיה, פתיחת התיק במס הכנסה, הרישום והתקשורת עם רשויות המס לא מתאימים לכל אחד. יש אנשים שלא יודעים או נרתעים מניהול של ניירת, שכחנים. לא אחראיים מספיק בענייני כספים, אם נרצה גם לקרוא לילד בשמו אבל הם מה לעשות? לעתים נזקקים להגיש חשבוניות ללקוחות. היום יש שירות פרילנסר חשבונית ללקוח שלכם מטעם משרד רואי חשבון.

אלה שיודעים שהם לא מעוניינים לפתוח תיק ופוחדים מכל עסק עם רשויות המס, יכולים להיות שכירים שעושים עבודות מהצד ואמורים להגיש עליהם חשבוניות או עצמאיים שלא רוצים לפתוח תיק או פרילנסרים שמעדיפים שמישהו אחר ינהל את העניינים שלהם במקומם, יגיש את החשבוניות ויעשה את כל מה שצריך לעשות כמו שצריך לעשות כי הם לא הטיפוס המתאים לעשות את זה.

פונים למשרד רואה חשבון ומוציאים חשבונית לפרילנסר

יש היום כמה וכמה משרדי רואי חשבון אשר מעניקים את היכולת לשכירים וגם לעצמאיים לעבוד במקצועם ולהנפיק חשבוניות, בלי לפתוח תיק במס הכנסה. זה שירות שהמשרד נותן. הוא מוציא את החשבוניות ללקוחות של הפרילנסרים, התשלום מגיע והמשרד גובה בערך 5% מהתשלום ומעביר את יתרת התשלום ללקוח שלהם- בעל המקצוע שעשה את העבודה. קוראים לזה פרילנסר חשבונית.

הסידור הזה מאפשר לאנשים לעבוד כעצמאיים מול הלקוחות אבל ליהנות גם ממעמד של שכיר. הוא מתאים לכל מי שרוצה להיות עצמאי שכיר אבל לא רוצה את כל התקשורת עם רשויות המס ובירוקרטיה אחרת.

גובים, משלמים עמלה וממשיכים לחשבונית הבאה

משרד רואי החשבון כאמור ישלח את החשבוניות ללקוחות שלכם, ואתם תקבלו את המגיע לכם בניכוי של 5%. בסוף כל חודש ינפיק לכם משרד רואה החשבון תלוש משכורת כמו של כל עובד מן המניין.

פתרון זה  משחרר את העצמאי מהחובה של פתיחת תיק במס הכנסה, ביטוח לאומי או מע”מ. הוא פוטר את הנישומים מהגשת דוחות והתעסקות בבירוקרטיה שכל כך מרתיעה הרבה מאוד אנשים. פרילנסר חשבונית זה הפתרון.

ראו גם: חשבונית חד פעמית | מרוויחים החזרי מס

פרויקטים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!