סוגי תשלומים לעובדים

סוגי תשלומים לעובדים

במציאות הכלכלית שאנו חיים בה כיום זה כמעט בלתי אפשרי להתקיים רק ממשכורת ממוצעת, וגם אם שני בני הזוג מכניסים משכורת, לעתים עדיין יהיה קשה לתחזק כלכלת בית ולחיות בכבוד ללא הכנסה נוספת. לכן, אנו עדים בשנים האחרונות לשכירים רבים המחפשים אחר הזדמנויות שונות להרוויח כסף באמצעות עבודות פרילנס מהבית. הבעיה היא שרבים מהם אינם רוצים להתמודד עם ההליך הביורוקרטי הנדרש בהקמת עסק חוקי במדינת ישראל והנפקת חשבוניות/קבלות ללקוחותיהם עבור התשלום שהם מקבלים. אז אם המקרה מוכר לכם אתם מוזמנים להכיר את השירות שלנו בBIZPAY. 

שכיר? עשית עבודה חד פעמית והלקוח מבקש חשבונית? כך תעשה זאת בצורה נכונה וחוקית:

אם אתם עובדים שכירים ורוצים לבצע עבודות שונות ולקבל תשלום מעבר לשעות העבודה תצטרכו להוציא חשבוניות/קבלות ללקוחות שלכם עבור התשלומים שאתם מקבלים. כמו כן, אתם מחויבים לדווח לרשויות המיסים על כל הכנסה שלכם. לכן, במידה ותרצו להימנע מהתמודדות עם העניינים הביורוקרטיים הכרוכים בהקמה וניהול עסק תוכלו להיעזר בשירות שלנו בBIZPAY. בין אם תרצו לבצע עסקה חד פעמית מול הלקוח או לעבוד אתו ועם לקוחות אחרים מדי חודש, להנפיק להם חשבונית עבור התשלום החודשי המגיע לכם, ולעשות זאת בצורה חוקית כמובן – תוכלו להירשם לשירות שלנו בBIZPAY. אנו נוציא ללקוח שלכם חשבונית עבורכם ולכם נוציא תלוש שכר עם התשלום שלכם, לאחר ניכויים כחוק ועמלת השירות. כך אלפי ישראלים שכירים עובדים לאחר שעות העבודה בעבודה נוספת, מהבית, כעצמאיים לכל דבר, מבלי הצורך להקים עסק או לדאוג להצהרות תקופתיות לרשויות בגין הכנסת העסק (מכיוון שיש לכם הכנסה מ2 מקורות ייתכן ותצטרכו לעשות תיאום מס). 

הפתרון המושלם לפרילנסרים שרוצים להימנע מביורוקרטיה וניהול עסק:

זהו הפתרון האולטימטיבי לכל פרילנסר שרוצה לחסוך את ההתעסקות וכאב הראש שהקמת עסק. תלוש השכר שתקבלו מאתנו הינו חוקי לגמרי, עם התנאים הסוציאליים המגיעים לכם כחוק, מבלי שתצטרכו להוציא חשבוניות או קבלות ללקוחות שלכם באופן עצמאי. 

לפרטים נוספים והרשמה תוכלו ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ונציגנו המקצועיים ישמחו לעמוד לשירותכם.

אנא דרגו את המידע
מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button דילוג לתוכן