מי צריך להשתמש בחשבונית חד פעמית?

חשבונית חד פעמית

עולם התעסוקה חווה בשנים האחרונות תהפוכות אשר מחייבות אותנו להתרגל למצבים חדשים. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לעבוד כשכירים או כפרילאנסרים מסיבות שונות. כל אלה נפגשים מול התלבטות דומה – כיצד אדווח על הכנסותיי באופן חוקי לרשויות המס גם אם הכנסותיי אינן קבועות או מגיעות ממקורות שונים? הכירו את BIZPAY.השינוי בעולם התעסוקה מעלה את הצורך בחשבונית חד פעמית

בשנים האחרונות המגזר הפרטי במדינת ישראל תופס חלק משמעותי ביותר מכלכלת המדינה. הקורונה עזרה מאוד להתפתחות מגזר זה היות והיא גרמה לאנשים רבים לשבת בבית ימים ארוכים ללא אפשרות לצאת לעבוד בחל"תים ממושכים וכתוצאה מכך אותם אנשים נאלצו למצוא פתרונות עבודה אלטרנטיביים. בנוסף, ישראלים רבים אשר נחשפו לאפשרות העבודה מהבית התאהבו בה והחליטו לאמץ אותה כדרך קבע. כעת הם נתקלים באתגר הוצאת החשבונית לפרילאנסר. לא רק הקורונה תורמת לריבוי בהוצאות חשבוניות רב פעמיות אלא גם התפתחות הטכנולוגיה. הפחד מפני הבינה המלאכותית אשר עלולה להחליף עובדים שונים בעבודתם מגביר את הרצון להתכונן ליום בו נאלץ למצוא עבודה כאנשים פרטיים. עבודה מסוג זה מאופיינת לרוב בעסקאות חד פעמיות המצריכות הוצאת חשבונית בהתאם.לא להתעסק מול רשות המיסים

עוד סיבה אשר בעקבותיה פרילאנסרים בוחרים להיעזר בשירות בחשבונית החד פעמית של BIZPAY היא הרצון להיפטר מהעיסוק המסורבל מול רשויות המיסים. דיווח על הכנסות באופן שגרתי עלול להיות מתיש עבור אדם המנהל עסק עצמאי ובמקרים אלו הוא גוזל זמן יקר. הרצון להכניס כסף באופן מדווח וחוקי אך ללא בזבוז זמן גורם לעצמאים רבים להוציא חשבונית חד פעמית בעזרת שירותיה של BIZPAY. 

BIZPAY – הכי נוח

השירות של BIZPAY מאפשר ללקוחותיו להכניס כסף ללא כל עיסוק מול רשויות המיסים שכן החברה מנהלת את כל הבירוקרטיות בעצמה. אותו עובד עצמאי יספק את השירות ללקוח אשר יבצע את התשלום מול חברת BIZPAY. החברה תדווח על ההכנסה לרשויות המס, תיקח עמלה קטנה ותעביר לבעל העסק את התשלום ואת תלוש השכר. כך בעצם ניתנה החשבונית לפרילנסר בתמורה לעמלה בסיסית ואותו גורם פרטי לא נאלץ לבזבז זמן מול רשויות המיסים כלל.

אתם בעלי עסק עצמאי, פרילנסרים או שכירים? נמאס לכם מההתעסקות הבלתי נגמרת מול רשויות המס? שירות הוצאת חשבונית חד פעמית של BIZPAY הוא התשובה בשבילכם.

5/5 - (1 vote)
מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button דילוג לתוכן