מה זה חשבונית שכיר?

ביזפיי חשבונית לשכיר ביטוח לאומי האם חוקי ואיך מומלץ להוציא

יש הרבה אנשים שכירים אשר לא רוצים לפתוח תיק במס הכנסה ולהיות עצמאיים, אבל כן מספקים מדי פעם עבודה פרטית זה יכול להיות תאורן שעובד מצד אחד בחברה מסודרת ומצד שני עובד גם במופעים שלא מטעם עבודתו. גנן שעובד כשכיר ועושה גם עבודות מהצד או כל בעל מקצוע אחר שרוצה להשלים הכנסה באמצעות עבודות נוספות.

הבעיה שהוא ייתקל בה תהיה שהוא יצטרך להגיש חשבונית למי שהוא דורש ממנו תשלום ומאין הוא יביא את אותה חשבונית אם הוא שכיר?

יש היום פתרונות חוקיים ויצירתיים לשכירים שמעוניינים לתת חשבוניות. קוראים לזה חשבונית שכיר. איך זה עובד? עם משרד רואה חשבון חוקי אשר מספק לכם חשבונית חד פעמית או כמה חשבוניות תמורת עמלה מסוימת ואז תוכלו להיות סוג של עצמאיים שכירים.

חשבוניות לשכירים – הכל חוקי

ברמת החיים של היום יש הרבה מאוד פרילנסרים או שכירים שעושים גם עבודות מהצד כדי להביא עוד כסף הביתה. העבודות האלה הן מחוץ לעבודתם השכירה הסדירה. לפיכך הם צריכים שתהיה להם חשבונית בעבור התשלום שהם מבקשים ואם אין להם תיק במס הכנסה והם לא עצמאיים על תקן של עוסק פטור או עוסק מורשה, מאין הם ישיגו את החשבונית?

חשבונית שכיר המסופקת על ידי משרד רואי חשבון מופקת באופן חוקי לגמרי, תמורת עמלה מסוימת. לשכירים זה משתלם. הם לא מטרטרים את עצמם לרשויות השונות כדי לפתוח תיק של עצמאיים ותמורת עמלה סבירה ביותר, הם יכולים להמשיך ולעסוק בעבודות מהצד שיכניסו להם עוד כסף.

מיועד לעצמאיים שחוששים מהבירוקרטיה

משרד רואי חשבון מספק חשבונית שכיר גם לעצמאיים שלא רוצים להתעסק עם רשויות המס. זה לא מתאים להם, הם לא אוהבים ניירת, הם שוכחים להגיש חשבוניות ובכלל הם לא רוצים להיות תחת הגדרה של עצמאי.

הפתרון של החשבונית חוסך מהם את הדאגה, הרישום והקשר עם רשויות המס. הם לא צריכים לעשות שום דבר. הם רק צריכים להזמין מרואה חשבון שהם סומכים עליו חשבוניות שהם אמורים לתת למי שהם סיפקו להם עבודה והכל מסודר וחוקי והכי קל בעולם.

ראו גם: החזר מס שלילי | תוך כמה זמן מקבלים החזר מס

פרויקטים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!