למי מגיע החזר מס לשכירים?

ביזפיי למי מגיע החזר מס לשכירים

החזר מס לשכירים – למי מגיע ולמה?

רוב המשק הם שכירים אשר עובדים בעסקים ואין זה משנה אם אנחנו מדברים על עסקים קטנים או גדולים. כך יוצא כי השאלה למי מגיע החזר מס לשכירים היא חשובה ביותר ויש לה השפעה אדירה עלינו ועל חייהם של מאות אלפים. עליכם לדעת כי המון אבל המון שכירים זכאים לקבל החזר מס וזאת עקב העובדה כי הנושא של החזרי מס נבחן שש שנים אחורה וזה אומר כי אנחנו יכולים לקבל הרבה מאוד כסף ממס הכנסה עקב העובדה ששנה אחת הרווחנו משכורת נמוכה יותר מאשר בשנים אחרות.

עליכם לבחון את הנושא הזה לעומק ועליכם להבין כי כל שנה אנשים מפסידים כסף רב בגלל שהם לא מבצעים החזרי מס וזהו משהו שאתם צריכים לחשוב עליו לעומק אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בצורה החכמה והטובה ביותר שיש.

ביזפיי למי מגיע החזר מס לשכירים

 

האם לא הגיע הזמן לשנות את מדיניות המס של ממשלת ישראל?

אי אפשר להתעלם מן העובדה כי נראה כי המדינה שכחה כי היא צריכה לשרת אותנו ואנו לא צריכים לשרת אותה. למה אנחנו מתכוונים עם המדינה ורשויות המס חייבים לנו כסף בגלל הבדלים במשכורת שלנו אנחנו לא צריכים לעשות את כל המאמץ ולפנות אליהם אלא הם צריכים לעדכן אותנו באופן אוטומטי על השינויים הללו ולומר לנו כי הם חייבים לנו כסף.

אם המחשבים שיש היום אין ספק כי המהלך הזה הוא פשוט מאוד וכך אלפי אנשים אשר לא מודעים לנושא של החזרי מס יכולים לקבל את הכסף שלהם בחזרה. עלינו לזכור כי הכסף הזה הוא של האנשים ולא של המדינה וזהו משהו שיש לקחת בחשבון.

האם גם עצמאים יכולים לקבל החזר מס?

אין ספק כי יש בארץ הכי הרבה שכירים מכל הקבוצות אך עלינו לזכור כי יש גם הרבה מאוד עצמאים והרבה מאוד בעלי עסקים שגם אליהם יש להתייחס. על רקע זה עולה השאלה לא רק למי מגיע החזר מס לשכירים אלא גם האם לעצמאים מגיע החזר מס? אם כן אם אתם מנהלים את ההתנהלות הכספית שלכם מול מס הכנסה באופן עצמאי ולא עם יועץ מס אז מאוד יכול להיות כי גם לכם מגיע החזר. אם לעומת זאת כל ההתנהלות שלכם מול מס הכנסה היא עם יועצי מס אזי הסיכוי שמגיע לכם החזר הוא מאוד נמוך ורוב הסיכויים שהיועצת כבר בחנה את הנושא הזה לעומק.

לכל שאלה פנו אלינו בדף צור קשר >>

פרויקטים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!