בדיקת זכאות להחזרי מס

בדיקת זכאות להחזרי מס

דווקא בשנה כל כך לא קלה חשוב ומומלץ לבצע בדיקת זכאות להחזרי מס. שנת 2020 היתה ללא ספק שנה לא מוצלחת בעבור רובנו. המשק נמצא בהאטה וישראלים רבים נמצאים בחל”ת ומקבלים דמי אבטלה. אז על החזר מס שלילי שמעתם? לא משנה אם אתם עצמאים, שכירים או בחל”ת הנה בדיקה שבשנת 2020 כולם חייבים להכיר.

מה היא בדיקת זכאות להחזרי מס?

מה הכוונה בדיקת זכאות להחזרי מס? רשות המיסים בישראל עוסקת בהחזרי מס לזכאים לאחר סיום שנת המס.

  • עצמאים משלמים על פי קביעה לשיעור ניכוי במקור מתשלומים שמתקבלים מלקוחות ומקדמות מס הכנסה המבוססים על צפי הכנסות שנתי. בסוף השנה. עם היוודע גובה ההכנסות וההוצאות בפועל, ניתן לקבוע מהו החיוב המדויק שנישום מחויב בו. אם במהלך השנה הסכום המצטבר של המקדמות והניכויים במקור עולה על המס שהנישום חייב לשלם אזיי עליו לקבל החזר מס הכנסה.
  • שכירים זכאים להחזרים ממס הכנסה במידה והשכיר עובד בשני מקומות עבודה בו זמנית. בסוף השנה יכולים להיות הבדלים בין המס בו חויב הנישום למה המס ששולם בפועל. גם בעת החלפת מקום עבודה במהלך השנה ייתכן שהמס שנוכה גבוה מזה שנדרש בחישוב שנתי.

למה לכם  בדיקת זכאות להחזרי מס?

לא משנה אם את או אתה  עצמאי שכיר ניתן לבקש החזר מס מרשות המס עבור שש השנים שקדמו לשנת המס הנוכחית. ישנם גם סיבות מקלות נוספות המקטינות את חבות המס כמו תואר אקדמי, ביטוח חיים, ילדים, שחרור משירות חובה וכו’. לא תמיד העובד מודע לזכותו להטבות אלה, ולכן אינו מביאן לידיעת מעסיקו, ומשלם מס מיותר.

קצת עלינו – ולמה כדי לבצע בדיקת זכאות להחזרי מס דרכינו

חברת ביזפיי מראשון לציון מעניקה  שירותי הנהלת חשבונות, חישובים פיננסיים, חשבות שכר בדיקת זכאות להחזרי מס, ומציעה מגוון רחב של שירותים בתחום זה. אנו מעניקים  מגוון של שירותי כח אדם והנהלת חשבונאות בכל הארץ. הצוות שלו מיומן, אחראי ומקצועי, אנו מאמינים בשירות אישי ומקצועי כפי שלקוחתינו הרבים יוכלו להעיד.

פרויקטים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!