בדיקת החזר מס שלילי

ביזפיי חשבונית לשכיר יחסי עובד מעביד – כל מה שצריך לדעת

אז אולי מגיע לכם כסף מהמדינה? במציאות בה כולנו מדברים על הפגיעה הקשה של הסגר השני באזרחים הפשוטים. אנחנו בחברת ביזפיי, שירותי הנהלת חשבונות החלטנו לעזור לכם לברר האם מגיע לכם כסף בחזרה. על בדיקת החזר מס שלילי שמעתם? הכל בסדר ביזפיי פה לעשות סדר. יש לנו טיפים לעצמאים וגם לשכירים.

בדיקת החזר מס שלילי – מה הכוונה?

בתקופת הקורנה התרגלנו לשמוע המון על מענקים במסיבות עיתונאים ,אבל, עוד לפני עידן הקורונה המדינה העניקה החזרים לבעלי הכנסה נמוכה. מה הכוונה – בדיקת החזר מס שלילי הידוע גם כמענק עבודה או מענק הכנסה הוא מענק המוענק לעובדים שכירים ועצמאים שהכנסתם מהעבודתם בשנת 2019 נעה בין 1500 ל 10,000 שקלים בהתאם לקריטריונים שקבעה רשות המסים. עצמאי שכיר בקש מרואה החשבון שלך לברר האם אתה עונה על הקריטריונים.

בדיקת החזר מס שלילי–לא רק לעצמאים!

לא רק עצמאים מרוויחים החזרי מס בימי הקורנה, גם שכירים יכולים. הרבה מאוד שכירים הלחוצים כלכלית מתלבטים האם לקחת על עצמם עבודה נוספת. אבל למי יש כוח לפתוח תיק ולהתעסק עם מע”מ ומס הכנסה. שימו לב, לא כל עבודה נוספת מצריכה תיאום מיסים ופתיחת תיק. חשבונית חד פעמית היא הפתרון לעסקאות אקראיות. הרשות למיסים קובעת כי כדי לקבוע אם מדובר בעסקת אקראי מסחרית, הדורשת הוצאת חשבונית, יש לבחון האם מדובר בפעילות מחזורית, קבועה עקבית ועוד.במקרה של עסקת וכאשר נותן השירות אינו עצמאי,עליו לגשת לרשות המיסים ולקבל אישור ניכוי מס במקור. במקרה של עסקת אקראי יש לדווח עליה למע”מ באם נותן השירות הינו עוסק שכיר, יש לדווח על העסקה באמצעות חשבוניתעצמית.

קצת עלינו

חברת ביזפיי מראשון לציון מעניקה שירותי הנהלת חשבונות, חישובים פיננסיים, חשבות שכר בדיקת החזר מס שלילי, ומציעה מגוון רחב של שירותים בתחום זה. אנו מעניקים  מגוון של שירותי כח אדם והנהלת חשבונאות בכל הארץ. הצוות שלו מיומן, אחראי ומקצועי, אנו מאמינים בשירות אישי ומקצועי כפי שלקוחתינו הרבים יוכלו להעיד.

פרויקטים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!