תשלום ביטוח לאומי לעצמאי שכיר

חשבונית לשכיר - כל מה שצריך לדעת

אם אתם מעוניינים להתחיל לעבוד כפרילנסרים, אך אין לכם את הכוח או את הרצון לפתוח את התיקים הרלוונטיים בביטוח הלאומי או ברשויות המס, לשלם מדי חודש דמי ביטוח לאומי ועוד, אין ספק שכדאי שתפנו לשירות עצמאי שכיר שמוצע על ידי חברות שונות. מדובר על שירות פורץ דרך אשר מאפשר לחברת צינור להתנהל מול רשויות המס והביטוח הלאומי עבורכם, להפיק לכם חשבוניות ללקוחות ולאחר מכן גם תלושי שכר רלוונטיים.

כיצד מתבצע הקשר מול ביטוח לאומי על ידי חברת צינור?

חברה שמציעה שירות בתחום עצמאי שכיר, מציעה מגוון שירותים שונים לרבות: שירות החזר מס שלילי, שירות הפקת חשבוניות ללקוחות של האדם שבחר בה, שירות הפקת תלוש חודשי וכמובן התנהלות מול רשויות המס וכן, התנהלות מול הביטוח הלאומי לצורך תשלום דמי ביטוח חודשיים עבור האדם שבחר בשירות. במסגרת ההרשמה לשירות נפתח ללקוח תיק עצמאי בביטוח הלאומי ובתלוש לא תהיה הפרשה לביטוח הלאומי. את התיק בביטוח הלאומי ניתן לסגור כאשר מסיימים לעבוד מול החברה.

​ביטוח לאומי בעצם מחלק לעצמאי 2 קבוצות: אדם המתאים להגדרה של עצמאי שלו יש שכר של למעלה מ3000 ₪ לחודש ולמעלה מ12 שעות עבודה שבועיות באופן קבוע כל חודש. לפי ההגדרה המדוברת יש לשלם מקדמה קבועה לביטוח הלאומי שתקבע בהתאם להצהרה שנתתם בטופס 6101. המקדמה המדוברת משולמת דרך חברת הצינור רק בחודשים שבהם יש שכר לאדם.

סוג העצמאי הנוסף של הביטוח הלאומי הוא עצמאי שהשכר שלו עד 3000 ₪ לחודש ועובד פחות מ11 שעות עבודה שבועיות. בהתאם להגדרה זאת יש לשלם את המינימום לביטוח הלאומי בסך 170 ₪.

​​כיצד תבחרו חברת צינור העוסקת בתחום שירותים לעצמאי שכיר?

אם אתם מחפשים חברת צינור העוסקת בתחום שירותים לעצמאי שכיר חשוב מאוד שתבחרו בחברה מקצועית ואמינה אשר מציעה מגוון שירותים שונים. אם אתם תוהים אודות תוך כמה זמן מקבלים החזר מס, האם אתם זכאים להחזר מס כפרילנסרים או שכירים שיש להם הכנסה מהצד, כיצד תתנהלו בצורה טובה בתור עצמאיים או בתור שכירים שיש להם עבודה מהצד מבלי להתנהל מול רשויות המס או לשלם בעצמכם דמי ביטוח לאומי, כדאי שפשוט תבחרו בחברה הטובה ביותר בתחום.

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button